Czym jest DVI?

System DVI jest autorskim oprogramowaniem stworzonym przez firmę Olawski. Pomaga on w zarządzaniu informacją wewnątrz przedsiębiorstwa, kontroluje i optymalizuje pracę poszczególnych stanowisk, a co za tym idzie - całej firmy. Oferta obejmuje obecnie kilkanaście produktów. Między innymi moduł do zarządzania treścią stron www (CMS), sklep internetowy, forum dyskusyjne, statystyki odwiedzin, ankiety, galerię fotografii i inne. Szczegółowe zestawienie znajdziecie Państwo w dziale moduły.

System DVI stworzony jest modułowo. Zapewnia to bardzo dobre dopasowanie do Państwa potrzeb. Klient może wybrać elementy niezbędne w działalności swojej firmy. Strona www może zostać wyposażona na przykład w prostszą wersję oprogramowania do zarządzania treścią (CMS) i bardzo zaawansowany sklep internetowy lub odwrotnie. Podstawowe funkcje modułów mogą być rozbudowywane kolejnymi. Analogicznie, gdyby zawarta w module CMS wersja statystyk okazała się niewystarczająca, Klient może zaopatrzyć się w wersję rozbudowaną. Zasada ta dotyczy wszystkich elementów.

 

Zalety DVI - czym DVI różni się od innych systemów?
Jak już wspomnieliśmy, DVI jest rozwiązaniem autorskim, tworzonym przez programistów naszej firmy. Na rynku pojawia się wiele ofert, w tym programów darmowych. Budowa systemów wymaga odpowiednich analiz, konsekwencji i spójności działania. Nasze oprogramowanie tworzone jest bardzo starannie, w sposób przemyślany. Nieustannie rozwijamy funkcjonalność i upraszczamy pracę Użytkowników DVI. Systemy darmowe, sprzedawane z wieloma stronami www, wykonywane są przez różne osoby na całym świecie. Kod źródłowy oprogramowania darmowego dostępny jest bez ograniczeń dla każdego. Zatem każdy może go naprawić lub zepsuć. Licencje oprogramowania darmowego (tzw. GPL) wykluczają odpowiedzialność gwarancyjną.
Jako autorzy systemu DVI jesteśmy pewni naszej pracy i jakości wykonania. Dlatego bez obaw zapewniamy 2 letnią gwarancję na wszystkie moduły.

Kod stron www, generowany przez programy do zarządzania treścią (CMS) i sklepy internetowe, powinien być zgodny z wytycznymi międzynarodowej organizacji W3C (World Wide Web Consortium). Tutaj (kliknij) można zapoznać się ze szczegółami działalności W3C. Nasze oprogramowanie posiada pełną zgodność z powyższymi standardami. Możecie to Państwo zweryfikować na stronie organizacji (sprawdź kod DVI - kliknij).

 

 

Dbamy o naszych Klientów, dlatego cena kolejnych modułów rozbudowujących dotychczasową funkcjonalność, w późniejszym okresie jest taka sama, jak przy zamówieniu całej nowej strony. Jeśli nie macie Państwo pewności, że dany element przyda się w Waszej firmie od razu, to jego dokupienie i uruchomienie w dowolnym terminie nie będzie obciążone dodatkowymi kosztami.

 

W skrócie:

  • rozwiązanie autorskie,
  • wysoka jakość produktu,
  • zgodność kodu źródłowego generowanego przez system DVI z międzynarodowym standardem W3C,
  • 2 lata gwarancji,
  • wsparcie techniczne,
  • budowa modułowa - lepsze dopasowanie oferty,
  • możliwość rozbudowy systemu w dowolnym czasie, bez dodatkowych kosztów instalacji,
  • możliwość zmodyfikowania elementów do wytycznych Klienta,
  • aktualizacje do nowych wersji, zwiększających funkcjonalność i rozszerzenie gwarancji przy opcji wykupienia abonamentu. Dokładny opis poniżej.

 

Licencje i zasady zakupu
Proponujemy Państwu zakup modułów systemu DVI w 2 wariantach. Pierwszy polega na zakupie niewyłącznej licencji na nieograniczone czasowo używanie produktu przez dany Podmiot. W tym wariancie Klient ponosi opłatę jednorazowo i może użytkować produkt bez ograniczeń. Licencja niewyłączna oznacza, że firma Olawski ma prawo do sprzedaży swoich produktów wielu Klientom.

W drugim wariancie proponujemy Państwu korzystanie z produktów na zasadach dzierżawy. Klient w ramach opłaty wynajmuje gotowy produkt. Otrzymuje również bezpłatnie wszelkie aktualizacje, udogodnienia i nowe funkcje modułów, wprowadzane do sprzedaży w okresie abonamentu. Opłaty zależne są od ilości dzierżawionych modułów. Bazowy okres dzierżawy to 1 rok. Po tym czasie Klient może uiszczać opłaty za kolejne lata.


Abonament na nowe wersje systemu DVI
Klienci, którzy zakupią system w ramach skorzystania z niewyłącznej licencji (zakup jednorazowy opisany powyżej), mogą dokonać zakupu abonamentu, dzięki któremu zyskają nowe funkcje.

 

 

zapraszamy do współpracy,
właściciele i pracownicy Olawski s.c.

programy na zlecenie 2 lata gwarancji studio reklamowe newsletter

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...