O nas

Firma Olawski s.c. powstała w 2000 roku, z głównym profilem działalności - reklamą. Był to pierwszy z trzech obecnie funkcjonujących działów. Początkowo świadczyliśmy przede wszystkim usługi w zakresie projektów graficznych, ich druku i reklamy zewnętrznej. W odpowiedzi na rozwijający się rynek reklamy rozszerzyliśmy w niedługim czasie ofertę o usługi projektowania stron www i fotografii reklamowej.

 

Po kolejnych analizach powołaliśmy do życia drugi - programistyczny dział firmy nazwany "Olawski Nowe Technologie", w ramach którego stworzyliśmy autorski System Dynamicznego Zarządzania Informacją - DVI.

Oferta została wzbogacona również o tworzenie oprogramowania na zlecenie.

Pomagamy Państwu tworzyć bezpieczne zaplecze informatyczne. Dzięki współpracy z firmą Comarch wspieramy naszych Klientów w zakresie obsługi oprogramowania księgowego CDN.

 

Równolegle z działem "Nowe Technologie" uruchomiliśmy "Olawski Multimedia", gdzie otrzymają Państwo profesjonalne usługi audio video. Tutaj tworzone są reportaże filmowe, filmy reklamowe, szkoleniowe i prezentacje multimedialne w technologii Adobe Flash.

programy na zlecenie 2 lata gwarancji studio reklamowe newsletter

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...