Moduł do pozycjonowania stron www

W skrócie:

  • automatyczne generowanie pliku robots, z zachowaniem historii,
  • automatyczne generowanie mapy witryny w pliku txt,
  • możliwość wprowadzania słów kluczowych dla każdej podstrony,
  • możliwość wprowadzania opisów (tzw. meta description),
  • ustawianie atrybutów do indexowania i nieindexowania podstrony,
  • ustawianie atrybutów follow i nofollow, pomocnych przy kierowaniu robotów wyszukiwarek na inne strony,
  • powiadomienia o przekroczeniu zalecanych długości znaków ciągu fraz.

 

Moduł do pozycjonowania stron udostępnia dodatkowe funkcje, dzięki którym Administrator sam może promować własny serwis. Procedury wykonywane przez oprogramowanie są w pełni bezpieczne i nie grożą usunięciem strony z wyszukiwarek. DVI zapamiętuje wszelkie zmiany nazw stron (plików html), a następnie tworzy odpowiedni plik, odwiedzany np. przez roboty google.

 

Dzięki temu w wynikach wyszukiwania nie pojawiają się nieistniejące podstrony. System weryfikuje również dopuszczalną długość wprowadzonych w tytule i opisie fraz, a także generuje plik mapy witryny. W oparciu o wprowadzone słowa kluczowe, moduł do pozycjonowania stron, tworzy we współpracy z CMSem do zarządzania stronami, nagłówki typu H1, H2 itp., które są istotnym elementem procesu pozycjonowania. Kolejnymi elementami wspomagającymi promowanie witryny są konfiguracje indexowania (index, noindex, follow, nofollow). W przypadku dużej ilości różnych linków zewnętrznych, Administrator może zablokować rejestrowanie ich przez przeglądarki, co pozwoli uniknąć zablokowania strony i zakwalifikowania jej, jako tzw. farma linków.

Moduł zawansowanych statystyk (odrębny produkt) umożliwia weryfikację efektów pozycjonowania, dzięki wyświetlaniu informacji o ilości odwiedzin poprzez wpisanie danej frazy do przeglądarki google.

programy na zlecenie 2 lata gwarancji studio reklamowe newsletter

Ta strona korzysta z plików cookies.

Akceptuję Jeśli nie akceptujesz...